Anna Lotan PRO jälleenmyyjät

Kaikki tällä sivustolla mainitut jälleenmyyjät ovat Anna Lotan PRO Finlandin tuote- ja menetelmäkoulutuksen käyneitä kosmetologeja. Jälleenmyyjämme päivittävät tuotetuntemustaan koulutuksissamme vähintään kerran vuodessa.

Hoitola Lumo

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Minna Kemppainen
Valtatie 4 lh 4
37800 AKAA
P. 040 583 5238
minna@hoitolalumo.fi
www.hoitolalumo.fi

Kauneushoitola Sofie
Sanna-Riikka Makkonen
Satakunnankatu 22
27510 Eura
P. 044 257 2445
www.kauneushoitolasofie.fi

Bella Helmi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Elina Virolainen
Eteläinen Puistokatu 2 2.krs
30420 Forssa
P. 03 422 0760
hoitolabellahelmi@gmail.com
www.bellahelmi.fi

Kauneusstudio Valkyrie

Jette Välkkynen
Herniäistenniementie 7
13800 Katinala
P. 044 309 5055
info@valkyrie.fi
www.valkyrie.fi

MS Beauty61

Laura Hakkarainen
Taivaskalliontie 4B
00600 Helsinki
P. 044 283 0554
www.beauty61.fi

Kauneus- ja jalkahoitola Hyvänolonhelmi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Teija Hiltunen
Louhenkatu 5 (2. krs)
74100 Iisalmi
P. 050 327 7648
teija.hiltunen1@gmail.com
www.hyvanolonhelmi.fi

Hoitohuone Sinun

EXFOSIL RUBY -HOIDOT

Pirita Pankkonen
Koskentie 1
42100 Jämsä
Puh. 040 5747434
hoitohuonesinun@gmail.com

Studio LUX

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Sahalahdentie 1273
36420 Kangasala
P. 040 966 6687
nenna.studiolux@gmail.com
www.studio-lux.fi/ 

PB Salon
Piia Havukainen
Kiteentie 31
82500 Kitee
P. 044 034 6072
piia.h@hotmail.com

Silver Beauty
Maria Ekholm
Viirin Kauppakeskus, 2. krs
Klaukkalantie 55
01800 Klaukkala
P. 045 156 4330

Hemmottelu- ja hyvinvointihoitola Johanna’Spa

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Sanni Huttu ja Johanna Paasisalo
Satamakatu 32
70100 Kuopio
P. 040 844 8201
sanni@johannaspa.fi
www.johannaspa.fi

Kylpylähotelli Rauhalahti
Katiskaniementie 8
70700 KUOPIO
P. 030 608 3100
kylpyla@rauhalahti.fi
www.rauhalahti.fi

Kauneushoitola Likellä
Annika Killinen
Luopajärventie 200
61250 Jalasto
P. 050 530 5765
annika@kauneushoitolalikella.fi
www.kauneushoitolalikella.fi

BeautyPauliina
Pauliina Urbin
Vanhatie 31
15240 Lahti
P. 044 555 0234
pauliina_01@hotmail.com

Kauneuskeskus Ben & Bonita
Tiina Tammi
Väinölänkatu 4
32200 Loimaa
P. 040 820 8887
info@bennbonita.com
www.kauneuskeskusbenbonita.fi

Kauniiksi luotu
Kirsi Kärkkäinen
Maaherrankatu 12 T1
50100 Mikkeli
P. 040 8223569
kirsi@kauniiksiluotu.fi

Jalkahoitola Rento
Anna-Maria Hynninen
Suutarinkatu 9
83500 Outokumpu
0505361636
jalkahoitolarento@gmail.com
www.jalkahoitolarento.com

Kauneuskeskus Kalla
Emma Kalla
Keskuskatu 17-19
76100 Pieksämäki
P. 040 480 3668
kauneuskalla@gmail.com
www.kauneuskalla.com

Hoitohuone PäiviDay
Päivi Nikkilä
Sahatie 6
33950 Pirkkala
0400681800
paivi@paividay.fi
www.paividay.fi

Kauneus- ja Jalkahoitola
Hanna Koljonen
Vesilahdentie 805
31900 Punkalaidun
P. 050 338 8623
koljonenhanna@gmail.com
Kotisivut Kauneus- ja Jalkahoitola Hanna Koljonen

Liisan Kauneusmaa
Liisa Tuominen
Syväraumankatu 6
26100 Rauma
p. 044 082 8415
liisankauneusmaa@outlook.com
www.liisankauneusmaa.fi

Adelia’n Beauty
Niina Seila
Hämeenkatu 16
11100 Riihimäki
p. 040 571 2259
niina@adelianbeauty.fi
adelianbeauty.fi

Marjon kosmetologipalvelut

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Marjo Hirvenoja
Joensuuntie 13
31400 Somero
P. 040 7020 498
marjo_hirvenoja@hotmail.com
marjonkosmetologipalvelut.fi

Beauty Spring

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Henna-Kaisa Suhonen
Itsenäisyydenkatu 10
33500 Tampere
P. 040 704 3004
asiakaspalvelu@beautyspring.fi
beautyspring.fi

Kauneushoitola Baroque
Nuolialantie 25
33900 Tampere
0409601872
asiakaspalvelu@baroque.fi
www.baroque.fi

Kauneuspiste Primaveera
Heidi Sadinmaa
Keskustie 95 b 6
95300 Tervola
P. 0400 617043
kauneuspiste.primaveera@gmail.com
kauneuspisteprimaveera.fi

Kauneuspiste Primaveera
Heidi Sadinmaa
Opistonkuja 2
95410 Tornio
P. 0400 617043
kauneuspiste.primaveera@gmail.com
kauneuspisteprimaveera.fi

Outi Ajamo-Kunttu
Minttutie 9
04330 Lahela
P. 040 567 5904
outi.ak@gmail.com

Näkyväksi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Mari Raiskinmäki
Valtakatu 22- 24 LH 4
37600 Valkeakoski
P. 040 596 3286
info@kauneusnakyvaksi.fi
www.kauneusnakyvaksi.fi

STAR Beauty

Leena Simonen
Savisilta 1
84100 Ylivieska
P. 045 7877 8755
www.starbeauty.fi

Good Feelings Center

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Mira Iso-Mustajärvi
Mastontie 2
33470 Ylöjärvi
P. 044 334 4277
mira@hiisilinna.inet.fi
www.goodfc.fi

Scroll to Top