Anna Lotan PRO jälleenmyyjät

Hoitola Lumo
Minna Kemppainen
Valtatie 4 lh 4
37800 AKAA
040 583 5238
minna@hoitolalumo.fi
www.hoitolalumo.fi

Kauneushoitola Sofie
Sanna-Riikka Makkonen
Satakunnankatu 22
27510 Eura
044 2572445
www.kauneushoitolasofie.fi

Bella Helmi
Elina Virolainen
Eteläinen Puistokatu 2 2.krs
30420 Forssa
034220760
hoitolabellahelmi@gmail.com

Kauneushuone Shaggy
Eija Jaatinen
Hämeenkatu 20 L 4
05800 Hyvinkää
P. 0400 996553
eija.shaggy@gmail.com

Kauneus- ja jalkahoitola Hyvänolonhelmi
Teija Hiltunen
Louhenkatu 5 (2. krs)
74100 Iisalmi
0503277648
teija.hiltunen1@gmail.com
www.hyvanolonhelmi.fi

Kauneushoitola Likellä
Annika Killinen
Luopajärventie 200
61250 Jalasto
0505305765
kauneushoitolalikella@gmail.com

Salong Saarenketo
Nenna Saarenketo
Ala-Partalankuja 2 A 1
36420 Sahalahti
0409666687
salongsaarenketo@gmail.com
www.salongsaarenketo.com

Studio Laryana
Essi Ahlgren
Juhaninkuja 2
36420 Kangasala
0442968225
studiolaryana@gmail.com
www.studiolaryana.com

Hemmottelu- ja hyvinvointihoitola Johanna’Spa
Johanna Paasisalo
Suokatu 31
70110 Kuopio
0503556648
info@johannaspa.fi
www.johannaspa.fi

Kauneushoitola Tuokio
Anne Metso
Upseerikerhonkatu 5, 2. kerros.
15170 Lahti
0442396015
kauneushoitolatuokio@outlook.com

Kauneushuone Pioni
Anu Kivas
Kirkkotie 5
08700 Lohja
0505726665
kauneushuonepioni@gmail.com
www.kauneushuonepioni.fi

Kauneushoitola Merja Hellman
Merja Hellman
Perämatkuntie 83
05200 Rajamäki
0503065106
merja.hellman@pp.inet.fi
www.merjahellman.fi

Heinäpään hiuspiste
Satu Saanio
Puistokatu 24
90120 Oulu
0405408652
satsaa@hotmail.com

HiusKiss
Maria Sanderson
Isokatu 76, Oulu
Puh. 0449010002
www.hiuskiss.fi

Kauneuskeskus Kalla
Emma Kalla
Keskuskatu 17-19
76100 Pieksämäki
040 480 3668
kauneuskalla@gmail.com
www.kauneuskalla.com

Uusi hoitola tulossa!

Kauneus- ja Jalkahoitola
Hanna Koljonen
Vesilahdentie 805
31900 Punkalaidun
050-338 8623
koljonenhanna@gmail.com

Liisan Kauneusmaa
Liisa Tuominen
Syväraumankatu 6
26100 Rauma
p. 0440828415
liisankauneusmaa@outlook.com
www.liisankauneusmaa.fi

Kauneus Airikka
Jaana Airikka
Syväraumankatu 10
26100 Rauma
+358451169990
jaana-airikka@outlook.com
www.kauneusairikka.fi

Kauneushoitola Eliksiiri
Päivi Vastela
Kyllikinpolku 21,
11120 Riihimäki
0407027752
paivi@kheliksiiri.fi
www.kauneushoitolaeliksiiri.fi

Marjon kosmetologipalvelut
Marjo Hirvenoja
Joensuuntie 13
31400 Somero
040 7020 498
marjo_hirvenoja@hotmail.com

Hoitola Japlin
Jaana Niemi
Hämeenkatu 3 a 4
33100 Tampere
0503033948
hoitolajaplin@gmail.com
www.japlin.fi

Kauneushuone Nymphaea
Kati Mäki
Olkahisenlahdenkatu 10
33610 Tampere
040 7465040
kati@nymphaea.fi
www.nymphaea.fi

Studio Rose
Henna-Kaisa Suhonen
Satamakatu 13
33200 Tampere
040 7043004
henna-kaisa@studiorose.fi
www.studiorose.fi

Heidin Kauneuskellari
Heidi Lönnqvist
Kalliopohjantie 11A,
04300 Tuusula
045 8527335
info@heidinkauneuskellari.com
www.heidinkauneuskellari.com

Outi Ajamo-Kunttu
Minttutie 9
04330 Lahela
0405675904
outi.ak@gmail.com

Kauneushoitola MaRi
Mari Raiskinmäki
Valtakatu 22- 24 LH 4
37600 Valkeakoski
040 596 3286
mari@kauneushoitolamari.fi
www.kauneushoitolamari.fi

Lady BodyCare
Kosmetologi Tiina Verkkoperä
Ainonkuja 1
01630 Vantaa
0400708804
tiina.verkkopera@gmail.com
www.ladybodycare.fi

Good Feelings Center
Mira Iso-Mustajärvi
Mastontie 2
33470 Ylöjärvi
0443344277
mira@hiisilinna.inet.fi
www.goodfc.fi

Vieritä ylös