Anna Lotan PRO jälleenmyyjät

Hoitola Lumo

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Minna Kemppainen
Valtatie 4 lh 4
37800 AKAA
P. 040 583 5238
minna@hoitolalumo.fi
www.hoitolalumo.fi

Kauneushoitola Sofie
Sanna-Riikka Makkonen
Satakunnankatu 22
27510 Eura
P. 044 257 2445
www.kauneushoitolasofie.fi

Bella Helmi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Elina Virolainen
Eteläinen Puistokatu 2 2.krs
30420 Forssa
P. 03 422 0760
hoitolabellahelmi@gmail.com

Kauneusstudio Valkyrie

Jette Välkkynen
Herniäistenniementie 7
13800 Katinala
P. 044 309 5055
info@valkyrie.fi
www.valkyrie.fi

Kauneushuone Shaggy

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Eija Jaatinen
Hämeenkatu 20 L 4
05800 Hyvinkää
P. 0400 996553
eija.shaggy@gmail.com

Kauneus- ja jalkahoitola Hyvänolonhelmi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Teija Hiltunen
Louhenkatu 5 (2. krs)
74100 Iisalmi
P. 050 327 7648
teija.hiltunen1@gmail.com
www.hyvanolonhelmi.fi

Studio LUX

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Sahalahdentie 1273
36420 Kangasala
P. 040 966 6687
nenna.studiolux@gmail.com
www.studio-lux.fi/ 

PB Salon
Piia Havukainen
Kiteentie 31
82500 Kitee
P. 044 034 6072
piia.h@hotmail.com

Hemmottelu- ja hyvinvointihoitola Johanna’Spa

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Johanna Paasisalo
Suokatu 31
70110 Kuopio
P. 050 355 6648
info@johannaspa.fi
www.johannaspa.fi

Kauneushoitola Likellä
Annika Killinen
Luopajärventie 200
61250 Jalasto
P. 050 530 5765
annika@kauneushoitolalikella.fi
www.kauneushoitolalikella.fi

Sofian Kauneuspiste

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Sofia Mattila
Sepänkatu 3
39200 Kyröskoski
P. 050 444 0045
soffimattila@hotmail.com

BeautyPauliina
Pauliina Urbin
Vanhatie 31
15240 Lahti
P. 044 555 0234
pauliina_01@hotmail.com

Kauneushoitola Tuokio
Anne Metso
Upseerikerhonkatu 5, 2. kerros.
15170 Lahti
P. 044 239 6015
kauneushoitolatuokio@outlook.com

Vaniljan Kosketus
Johanna Majuri
Myllykouluntie 5 A 1
37560 Lempäälä
P. 0400 480 390
johanna@vaniljankosketus.fi
vaniljankosketus.fi

Kauneushuone Pioni
Anu Kivas
Kirkkotie 5
08700 Lohja
P. 050 572 6665
kauneushuonepioni@gmail.com
www.kauneushuonepioni.fi

Kauneuskeskus Ben & Bonita
Tiina Tammi
Väinölänkatu 4
32200 Loimaa
P. 040 820 8887
info@bennbonita.com
www.kauneuskeskusbenbonita.fi

Kauneushoitola Merja Hellman
Merja Hellman
Perämatkuntie 83
05200 Rajamäki
P. 050 306 5106
merja.hellman@pp.inet.fi
www.merjahellman.fi

Heinäpään hiuspiste
Satu Saanio
Puistokatu 24
90120 Oulu
P. 040 540 8652
satsaa@hotmail.com

Day SPA Nautilus / Peurungan Kylpylä
Seija Puttonen ja Helena Lerkkanen
Peurungantie 85
41340 LAUKAA
P. 020 751 6711
seija.puttonen@peurunka.fi
helena.manninen@peurunka.fi

Kauneuskeskus Kalla
Emma Kalla
Keskuskatu 17-19
76100 Pieksämäki
P. 040 480 3668
kauneuskalla@gmail.com
www.kauneuskalla.com

Kauneus- ja Jalkahoitola
Hanna Koljonen
Vesilahdentie 805
31900 Punkalaidun
P. 050 338 8623
koljonenhanna@gmail.com

Liisan Kauneusmaa
Liisa Tuominen
Syväraumankatu 6
26100 Rauma
p. 044 082 8415
liisankauneusmaa@outlook.com
www.liisankauneusmaa.fi

Marjon kosmetologipalvelut

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Marjo Hirvenoja
Joensuuntie 13
31400 Somero
P. 040 7020 498
marjo_hirvenoja@hotmail.com
marjonkosmetologipalvelut.fi

Hoitola Japlin
Jaana Niemi
Hämeenkatu 3 a 4
33100 Tampere
P. 050 303 3948
hoitolajaplin@gmail.com
www.japlin.fi

Kauneushuone Nymphaea

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Kati Mäki
Olkahisenlahdenkatu 10
33610 Tampere
P. 040 746 5040
kati@nymphaea.fi
www.nymphaea.fi

Beauty Spring

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Henna-Kaisa Suhonen
Itsenäisyydenkatu 10
33500 Tampere
P. 040 704 3004
asiakaspalvelu@beautyspring.fi
beautyspring.fi

Heidin Kauneuskellari

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Heidi Lönnqvist
Kalliopohjantie 11A,
04300 Tuusula
P. 045 852 7335
info@heidinkauneuskellari.com
www.heidinkauneuskellari.com

Outi Ajamo-Kunttu
Minttutie 9
04330 Lahela
P. 040 567 5904
outi.ak@gmail.com

Näkyväksi

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Mari Raiskinmäki
Valtakatu 22- 24 LH 4
37600 Valkeakoski
P. 040 596 3286
info@kauneusnakyvaksi.fi
www.kauneusnakyvaksi.fi

Good Feelings Center

EXFOSIL RUBY – HOIDOT

Mira Iso-Mustajärvi
Mastontie 2
33470 Ylöjärvi
P. 044 334 4277
mira@hiisilinna.inet.fi
www.goodfc.fi

Vieritä ylös